+90 (0216) 550 63 00

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız; Ulusal ve Uluslararası Standartlara uygun, en üst düzeydeki teknolojik şartları sağlayarak, en kaliteli, hızlı, çevreye ve insana duyarlı üretim yapmaktır. Sektörün dinamik yapısının gereği olarak Uluslararası Kalite Standartları'nı sağlamak ve müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çaba gösterir.

Firmamız; EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahiptir. Bu sistem, toplam kaliteye doğru atılmış en önemli adımdır. EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Standartları ve ilgili mevzuat gereğince; her yıl rutin takip ve kontroller, her üç yıllık periyotlarda da detaylı Belge Yenileme Kontrolleri yapılmaktadır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklı olan tüm Biçim Yöneticileri;

Firmamız; tüketici memnuniyetini temel ilke olarak kabul ederek, kalite standartlarına uygun, doğaya ve insana duyarlı hareket etmeye özen gösterir...

Biz Kimiz

Sentetik Çim sektöründe 2003 yılından beri kurumsal firmalarda başarıyla profesyonel iş hayatlarını sürdüren firma ortakları; deneyim, bilgi ve birikimlerini hizmet ve kalite anlayışlarıyla geliştirerek sektörün dinamik ve güvenilir yüzü olmaya karar vermişlerdir.

Müşteri memnuniyetini ve satış sonrası hizmeti ana ilkesi olarak belirleyen BİÇİM, kalitesinden ödün vermeden iş ortakları ile yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Spora destek veren yatırımcılarla ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye, zamanında iş teslim prensibine güvene ve memnuniyete dayalı yaşam boyu sürecek ortaklık kurmak.

Yaptığımız her çalışmada kalitenin yanı sıra sizler için profesyonel, verimli, kaliteli, uzun soluklu, sizinle birlikte yaşayan ve nefes alan spor ve yaşam alanları oluşturmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin sporcularını başarıya taşıyacak tüm spor komplekslerinin mimarı olmak, modern şehir yaşantısı içerisinde uzak kaldığınız spor ve yaşam alanlarını gelişen teknoloji ve sağlık gereksinimlerinden ödün vermeden ayağınıza getirerek yaşam kalitenizi arttırmak.